if_photoif_put_inmenu
ІНТЕРНЕТ -  МАГАЗИН "КОМФОРТ"
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 611-17-83 Показати
+38 (050) +38 (050) 366-49-36 Показати

  Рідкі шпалери

03 червня 2014

Ремонти в самому розпалі ... Підлоги під відмінним і надійним покриттям, і тут погляд впирається в стіну. Стіна ... Що ж з нею робити? Водоемульсіонкой  непрактично, найменші плямочки будуть видні. Також набридли численні рулони, руки в клею, нерівні шви, стики, і кіт, який своєю  когтедралка воліє почухати шпалери. І ось тут на допомогу прийдуть, як не дивно, знову шпалери. Тільки рідкі. Для багатьох це в новинку,  тому пропонуємо вашій увазі деякі подробиці про даному матеріалі.

Рідкі шпалери продаються в сухому вигляді і нагадують дитячий виробний матеріал. Насправді ж це целюлозна суміш, що містить нешкідливі  декоративні компоненти волокон. Перед нанесенням вони розводяться водою, звідки й назва. На стіну суміш наноситься як декоративна штукатурка.  Результатом нанесення рідких шпалер є цільна поверхню без стиків і швів, що характеризується зносостійкістю. Так звану  «Шовкову» декоративну штукатурку можна по праву вважати матеріалом без терміну придатності, адже рідкі шпалери а) екологічно  безпечні; б) економлять час при обробці; в) не вимагають специфікації при обробці; г) мають властивість антістатіка - відштовхують пил;  д) при зміні дизайну їх без шкоди якості продукції можна знімати і переносити в інше місце; е) не вигоряють на сонці і десятиліттями  не міняють своїх властивостей. Рідкі шпалери можуть бути нанесені практично на будь-які поверхні. Ви зможете домогтися приголомшливого зовнішнього вигляду  арок, колон, інших складних елементів інтер'єру, з легкістю виконаєте фрагментарний ремонт приміщення. Незначні дефекти поверхонь  при цьому будуть замасковані, а ймовірність відшаровування декоративної штукатурки практично зведена до нуля. Також перевагами рідких  шпалер є звуко-і теплоізоляція.

Різноманітність кольорової гами і текстури дозволить вибрати шпалери на будь-який смак. Акуратний і естетичний вигляд додасть вашому інтер'єру неповторності  і оригінальності. Практичність і універсальність рідких шпалер дуже висока, тому якщо ваш вибір впаде саме на них, не сумнівайтеся  - Цей матеріал виправдає всі надії!

У нашому інтернет-магазині, ви завжди зможете купити рідкі шпалери на будь-який смак. У нас можна замовити доставку рідких шпалер на вашу адресу.  Працюємо по всій Україні. Без вихідних.

Ми допоможемо зробити Ваш будинок теплим і затишним!

Наша адреса: Запорізька обл., м. Гуляйполе, пл. Петровського 10

ПП Кучерявий Віталій Іванович

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×