if_photoif_put_inmenu
ІНТЕРНЕТ -  МАГАЗИН "КОМФОРТ"
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 611-17-83 Показати
+38 (050) +38 (050) 366-49-36 Показати

Сантехніка

07 січня 2013

 Вся сантехніка виготовляється з сантехнічного фаянсу і порцеляни. Сантехнічний фарфор має більш тверду і гладку поверхню,  ніж санфаянс. Він менш пористий, відрізняється низьким коефіцієнтом водопоглинання і менше вбирає грязь і запахи. Санфарфор  стійкіший до ударів, ніж санфаянс.

Унітази класифікуються по приєднанню до каналізації. Всі унітази мають злив (випуск). Випуск може бути вертикальним, горизонтальним  або косим. Унітази з вертикальним випуском вмонтовуються в тих випадках, коли каналізація
виведена з підлоги. Горизонтальний і косий випуски більш універсальні. За допомогою спеціальних перехідних патрубків їх під'єднують до каналізаційних  стояках в будь-якому положенні.

Унітази з бачками біля яких встановлена ​​кнопка зливу води, в свою чергу, діляться на дві групи за обсягом спускається, - злив в яких  може бути однорежимним і дворежимним. Однорежимний скидає відразу весь об'єм води з бачка, для чого на ньому є одна кнопка.
Дворежимний дозволяє скидати як весь обсяг, так і половину (завдяки чому унітаз дозволяє економити воду).

Раковини можуть бути як окремими, так і з п'єдесталом або напівп'єдесталом (закривають сифон). Кріпляться всі раковини за допомогою металевих  кронштейнів або без кронштейнів - на спеціальні дюбелі. Продаються раковини, як правило, в комплекті з кріпленням.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×