if_photoif_put_inmenu
ІНТЕРНЕТ -  МАГАЗИН "КОМФОРТ"
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 611-17-83 Показати
+38 (050) +38 (050) 366-49-36 Показати

Як правильно укласти ламінат?

14 вересня 2013
Як правильно укласти ламінат?

На сьогоднішній день багатьох людей, що затіяли ремонт, хвилює питання про те, як можна самим, без допомоги фахівців, укласти ламінат. Можливо  Чи можна це зробити, не маючи спеціальних будівельних навичок і необхідних інструментів? Якщо ви з числа таких, то це стаття для вас.

У даний момент на ринку будівельних материаллов ламінат користується широким попитом, так як має адекватну ціну і завдяки своїй красі  і різноманітності може задовольнити будь-який інтер'єр.

І так ламінат - це ні що інше, як тонкі аркуші, довжина яких становить від 1 м до 1,5 м, ширина - близько 0,2 м, а товщина - від 6 до 11 мм. По краю панелі  ви побачите замки, за допомогою яких вони стикуються. Верхнім шаром панелі служить плівка з меламіну або акрилової смоли. Цей шар є  захистом від зовнішніх впливів: стирання, забруднення, пилу, вологи, а також від сонячних променів. Наступний шар-папір. Вона відтворює  фактуру піску, різних порід дерева, каменю та ін природних матеріалів. В основі ламінату лежить шар ДВП підвищеної щільності, яка не  тільки додає міцність підлогового покриття, але і є несучим шаром. На завершення йде шар паперу, просоченої смолами. Призначення  його, перш за все це захист від проникнення вологи.

Існує багато позитивних характеристик ламінованих підлог. Це і рядків служби 10-15 років. І стійкість до хімічних і механічних  впливів. І багато інших. Але найголовніше простота в укладанні, що дає можливість самостійно стелити ламінат. Це дозволить заощадити  немаленьку суму грошей. Для цього достатньо лише дотримуватися чітких рекомендацій виробника.

Найперше, що вам необхідно зробити це придбати сам материали. Купівля ламінату може зайняти багато часу, так як його вибір досить  великий.

Сам же процес роботи починається з підготовки поверхні. Ложить ламінат необхідно на максимально рівну поверхню. Для цього використовують  різноманітні стяжки, половиравнюющіе суміші і т.д. Також ламіновані підлоги можна укладати на фанеру або ОСБ. На підготовлену поверхню, при необхідності, можна покласти плівку, яка послужить як додаткова пароізоляція. Далі йде підкладка.  Її асортимет досить великий, як за ціною, так і материалла з якого вона виконана. Для ламінату найбільш придатною є пробкова  підкладка. Купити недорого пробкову підкладку можна в будь-якому будівельному магазині. Вона послужить вам хорошим тепло і звукоизолятором. Це  дуже хороша функція, якщо ви живете в багатоповерховому доме.І так, які ж інструменти необхідні для укладання ламінату? Це всього лише лінійка  і олівець, вони є вдома практично у кожного, і пила з дрібними зубцями. Починати роботу потрібно з установки підпор, які будуть відділяти  ламінат від стін на 8-10мм. Це необхідно для того, щоб ламінату було куди розшириться (у разі підвищеної вологості). Якщо ж зазору не буде,  відбудеться здуття. Далі відміряємо і набираємо панелі по довжині. Що залишився відрізок можна використовувати на початку наступного ряду, з метою економії.  Другий і наступні ряди набираються загальної планкою і під певним кутом вставляються в попередній ряд. Ламінат буде триматися міцніше,  якщо його шви виглядають як цегляна кладка.

Після укладання ламінату потрібно прибрати обмежувальні підпори. Коли процес монтажу підлоги закінчений, переходять до установки плінтусів, який повинен закрити собою компенсаційний зазор. Плінтуса можна  використовувати як дорогі, так і дешеві. Кожен вибирає по своїй кишені. Але з власної практики радимо купити плінтус з кабель-каналом.  Він має гнучкі краю з обох сторін, що дозволить вам приховати всі погрішності стіни і підлоги, якщо такі присутні. При цьому, головне-не допустити  помилки. Так як багато прикручують або приклеюють плінтус і до стіни, і до підлоги. Так робити не можна. Оскільки цим ви позбавляєте ламінат можливості  розширення, стягання, а також сезонних передвіжек. Планується монтується тільки до стіни.

Сподіваємося ця стаття допоможе зробити ваш інтер'єр затишним.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×