if_photoif_put_inmenu
ІНТЕРНЕТ -  МАГАЗИН "КОМФОРТ"
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 611-17-83 Показати
+38 (050) +38 (050) 366-49-36 Показати

Як уникнути потопу в квартирі?

07 січня 2013

Проблемою водяних протікання, напевно, нікого з нас не здивуєш. Будь-яка людина, хоча б раз у житті стикався з протікають трубами, гнучкої  підводкою, батареями, кранами.

 Ця проблема ніколи не втратить своєї актуальності. Адже в кожній квартирі або будинку використовують воду. І, як відомо, ніщо не вічне під   місяцем. Немає нічого, що було б створено людиною, і не піддавалося руйнуванню. Системи водопостачання не є винятком - будь-яка навіть   найнадійніша система рано чи пізно зруйнується.

 Актуальність проблеми і стала приводом для написання цієї статті. Ми постараесся познайомити Вас з тим як вирішували цю проблему раніше,  у чому значимість її вирішення і як усувають протечки сучасними методами зараз.

А Такла вже необхідна захист від протікання?

 Люди по-різному ставляться до питання захисту від протікань по-різному. Багато хто ставиться серйозно. Але, на жаль, більшість, не приділяють   належної уваги даному питанню, наївно вважаючи, що або проблема протікання їх не торкнеться, або коли будинок проектували було передбачено   рішення цієї проблеми.

 На жаль, дійсність спростовує ці сміливі припущення. У реальності, думати про захист від протікань доводиться кожному власнику квартири  самому. Самому шукати рішення цієї проблеми. І виходить, що захист від протікань в виший квартирі не встановить ніхто крім Вас.

 Розуміти важливість даного питання люди починають тільки тоді, коли система водопостачання дає текти в їх відсутність. Вони виявляють, що   їх квартиру затопило, коли повертаються додому. Істотні фінансові втрати, гіркоту втрати улюблених речей - от вона безпечності ціна.

 Коли вже трапився "потоп" проблему протікань вирішувати звичайно можна і навіть потрібно, але крім цього доведеться робити ремонт у квартирі. Як відомо,   легше запобігти проблему задовго до її можливого виникнення!

Як же раніше люди боролися з цією проблемою і які способи запобігання протечек були придумані? Звернемося до історичних фактів.

 З проблемою протікання людство зіткнулося дуже давно, коли люди стали вперше використовувати різні ємності для транспорітровкі  і зберігання рідин. Відомо, що видовбані зсередини стовбури дерев або вириті в землі ями і були першими ємностями людства.  При довгій експлуатації в дереві з'являлися тріщини, земля починала пропускати воду - рішення тут було можливо тільки одне - заміна ємкості   на нову.

 З розвитком людської цивілізації люди змогли навчитися робити трубопроводи. Археологи свідетельтвуют - жителям Древнього Єгипту перший   прийшла в голову така ідея. В якості труб вони використовували стовбури бамбука. Вони ідеально підходять для передачі води на великі відстані   тому, що внктрі вони порожнисті. При використанні бамбукових стовбурів на стиках виходять щілини через які витікає вода. Цю проблему вдалося   вирішити за допомогою глини, яка стала першим засобом захисту від протечек. Глина використовувалася повсюдно для усунення будь-яких протікань  як у водопроводах, так в глечиках і будь-яких інших судинах. Спрособ залишався популярним дуже тривалий час.

 У наслідку глину замінила кування. Відкривши метал, люди навчилися його обробляти - з'явилися металеві посудини. Усувати протечку  йшли до коваля - він ремонтував ємність за допомогою вогню і металу.

 Час йшов, відбувався розвиток майстерності, виникали нові технології. Зараз століття космічних технологій, але принципи придумані стародавніми   цивілізаціями отнють не забуті - вони лежать в основі нинішніх способів боротьби з протечками.

Яку захист від протікань ми маємо на сьогоднішній день?

 Зараз застосування ущільнень - це самим поширений спосіб захисту від водних протечек. Застосовуються вони абсолютно скрізь і фактично   повсюдно: у промисловості, вдома і на дачі і т.д.

Для кожної області застосування використовується свій вид ущільнень. І видів цих безліч. Так в домашніх водопроводах застосовують льон , ФУМ-стрічку, різні прокладки і кільця з гуми, фторопласту і пароніту. Будь ущільнення властиво старіння і знос.

Дуже складно передбачити коли закінчиться термін служби того чи іншого ущільнення тому, що це залежить від безлічі факторів починаючи від   якості виробництва ущільнення і закінчуючи якістю води в даній місцевості. Так само важко передбачити те, що станеться якщо ущільнювач   вийде з ладу - можливо це буде просто капає кран, а цілком можливо що вам доведеться робити ремонт у всій квартирі і причому, можливо,  не тільки собі.

Ось саме для таких випадків несподіваного виходу їх ладу ущільнювачів і була придумана система «Neptun»

комплект системи захисту від протечек Нептун Принцип роботи системи «Neptun»

Система захисту від протечек «Neptun» складається з трьох основних компонентів: датчиків протікання води, виконавчих пристроїв і блоку управління.  

 Датчики встановлюють в місцях найбільш схильних до ризику протечки. Вони повідомляють про екстреній ситуації на блок управління негайно,  як тільки вода потрапляє на їх чутливі контакти. Сам датчик не може служити загрозою, так як має абсолютно безпечний джерело  харчування.

 Блок управління, він же контролер, призначений для підключення датчиків протікання і для забезпечення управління виконавчими механізмами.   Отримавши сигнал про протікання від датчика, блок управління посилає сигнал на виконавчі механізми.

Виконавчі пристрої повністю блокують подачу води в системі, отримавши команду від контролера.

Система «Neptun» - переваги і сфери застосування

схема установки системи конторля протечек Нептун З кожним днем ​​зростає популярність системи захисту від протечек «Neptun». Вона використовується як в домашніх умовах, так і у виробничих   умовах. Різні комплектації (а всього їх 8) дозволяють застосовувати дану систему для величезної безлічі найрізноманітніших рішень.  Так само існує можливість індивідуальної комплектації системи із окремих її елементів саме під ваші потреби.

Ви можете зробити вибір між дротової і безпровідний системами захисту від протікання води «Нептун» . Важливо знати, що довжина дроту при виборі провідної системи може складати до 100 метрів.

 Можливість підключення до блоку управління до 10 датчиків, дозволяє повністю забезпечити свою квартиру від ймовірних протікань.

 Можливо вбудовування системи «Neptun» в різні комбінації систем "Розумний будинок" у якості одного з модулів.

 У деяких комплектаціях передбачено можливість підключення зовнішньої сигналізації та функції SMS-оповіщення при спрацьовуванні датчиків   протечки.

А найголовніше - система захисту від протечек «Neptun»  вже випускається більше 10 років, неодноразово протестована і має позитивний досвід застосування на практиці, а також всю необхідну документацію  для установки в квартирах і підприємствах.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×