if_photoif_put_inmenu
ІНТЕРНЕТ -  МАГАЗИН "КОМФОРТ"
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 611-17-83 Показати
+38 (050) +38 (050) 366-49-36 Показати

Гідроізоляція Акватрон

22 жовтня 2013

Гідроізоляція Акватрон

Нині багатьох людей стало хвилювати питання проникнення води і вологи в їх будинки, гаражі, погреби. Кожен замислюється про те, як вирішити цю проблему.  Який використовувати матеріал, чи буде він надійним? Можна задавати багато питань. Але для початку потрібно з'ясувати, що означає «гідроізоляція».

Гідроізоляція-процес роботи, при якому здійснюється захист будівельних споруд, підвалів, будівель, конструкцій від шкідливого впливу  вологи і непотрібного проникнення води. Ізоляція забезпечує нормальну експлуатацію будівель, споруд та обладнання, підвищує їх надійність  і довговічність.

Якщо ви вирішили зайнятися роботами пов'язаними з гідроізоляцією, вам необхідно визначиться з її типом. Їх на сьогоднішній день існує  дуже багато. Але найпоширенішими є наступні:

-окрасочная (для Протикапілярну і антикорозійного захисту залізобетонних і металевих конструкцій);

-Штукатурна (для залізобетонних споруд);

-оклеечная (відрізняється підвищеною трещиностойкостью);

-проникаюча (Сухі суміші, що складаються з цементу, кварцового піску певного хімічного і гранулометричного складу хімічно активних добавок).  Сучасним представником цього типу є гідроізоляція Акватрон і Пенетрон.

Пенетрон-це унікальна за своєю технологією суміш для гідроізоляції бетону. Ви запитаєте чому? Та тому, що вона проникає в бетон  на глибину 1 метр. І завдяки цьому Компанія «Пенетрон-Росія» вирішила навіть внести свій матеріал до Книги рекордів Гіннесса. Суть цієї  ізоляції полягає у високій проникливості та захисті. Складові суміші проникають в бетон і утворюють там кристали, які не руйнуються  і таким чином перешкоджають самому малому проникненню води.

Акватрон-це аналог Пенетрон. При цьому гідроізоляційні матеріали цієї компанії нічим не поступаються в ефективності водонепроникності.  Цей матеріал дуже простий у використанні. Достатньо лише розвести порошок водою до консистенції шпатлевочного складу. Гідроізоляція  Акватрон безпечна та екологічно чиста. Її можна застосовувати навіть в системах питного водопостачання.

І так, підсумувавши все вище сказане, можна зробити висновки, що обидва ці представники мають безліч позитивних характеристик. Вони  прості у використанні, швидко усувають проточки води, виробляють 100%-ю ізоляцію будь-яких конструкцій. При цьому термін служби гідроізоляції дорівнює  терміну служби самого об'єкта. Також ці герметики значно підвищують міцність і морозостійкість обьектов. Захищають від шкідливого впливу  грунтових вод, морської води і різних кислот.

Ви напевно думаєте в чому ж різниця? А лише в тому, що Пенетрон проникає глибше ніж Акватрон. Але ціна другого значно нижче. Тому  покупка герметиків Акватрон або Пенетрон безпосередньо залежатиме від стану вашого гаманця.

Купити гідроізоляцію Акватрон ви можете у її представника-компанії РегіонГідроІзоляція. Ця компанія пропонує використовувати дані  матеріали як для вирішення проблем гідроізоляції, так і для ремонту і відновлення пошкоджених і зруйнованих елементів конструкцій і  споруд, а також для захисту конструкцій і споруд від впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×