if_photoif_put_inmenu
ІНТЕРНЕТ -  МАГАЗИН "КОМФОРТ"
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 611-17-83 Показати
+38 (050) +38 (050) 366-49-36 Показати

Єврорубероїд

09 жовтня 2014

         Євроруберойд

 

Євроруберойд - це полімерно-бітумний покрівельний матеріал з різними видами армування і поверхневою обробкою. Сучасні наплавляемие  рулонні покрівельні матеріали володіють технічними параметрами, які пред'являються до покрівельних покриттів на світовому ринку, що дозволяє  використовувати їх без задіяння додаткових коштів. Використовується в будівництві як звичайних житлових, так і промислових об'єктів.  Причому євроруберойд і гідроізоляція можуть використовуватися не лише при будівництві нових будинків, але і при ремонті старих. Звичайно ж, можна  заощадити на останній, але потім протікає дах сама про себе нагадає, а переробка обійдеться дорожче. На даний момент на ринку присутня  євроруберойд як зарубіжного, так і вітчизняного виробництва. Причому вітчизняний євроруберойд і гідроізоляція можуть виготовлятися,  наприклад, за чеською і німецькою технологіями і на імпортному обладнанні. Кінцева продукція практично нічим не відрізняється від імпортних  аналогів.

Фактично гідроізоляцію разом з єврорубероїдом можна представити як двошарового пирога, підставою якого служить захисна  прогумована поверхня (до складу гідроізоляції входить каучук).

Гідроізоляцію наносять плавильним методом за допомогою пропанового пальника. Насправді розігрівається нижній шар гідроізоляції, він на час  стає плавким і липким, потім ізоляцію укладають на перекриття і дають їй час закріпитися.

СКЛАД

Рулонні бітумно-полімерні наплавляються, виготовляються шляхом двостороннього нанесення бітумно-полімерного в'яжучого матеріалу  на негниючу синтетичну або скло & nbsp; основу. Матеріали для верхнього шару покрівельного килима зверху захищені лускатим сланцевим посипанням,  а знизу поліетиленовою плівкою. На гідроізоляційні підкладкові матеріали нанесена поліетиленова плівка.

Підставою під покрівлю і гідроізоляцію можуть служити: рівні поверхні несучих залізобетонних плит або теплоізоляції без пристрою на  них вирівнюючих стяжок; вирівнює стяжка з цементно-піщаного розчину і асфальтобетону. Стяжки з піщаного асфальтобетону не допускаються  по стисливим (мінераловатним) і засипним (з керамзитного гравію) теплоізоляційних матеріалів.

ПОРАДИ З УКЛАДКИ

До переваг євроруберойду слід віднести досить просту укладку і транспортування. Матеріал зберігається в рулонах, легко ріжеться  підручними інструментами. Перед укладанням матеріалу поверхня покрівлі повинна бути повністю вирівняна і очищена. При наявності старого покрівельного  килима його слід видалити або зробити відновлювальний ремонт. Якщо укладання проводиться на бетонну поверхню або стяжку, то перед  укладанням покрівельного матеріалу слід обробити бетонну поверхню або стяжку розчином праймера. Оскільки даний розчин має малу  в'язкість, то він проникає через пори поверхні і зв'язує пил, яка зазвичай залишається після очистки. Дана підготовка гарантує  оптимальне зчеплення (адгезію) матеріалу з основою. Після висихання праймера можна проводити роботи з укладання матеріалу, використовуючи  газову або рідко паливну пальник. Перед початком укладання матеріалу слід провести його примірку. При необхідності здійснити підгонку,  використовуючи покрівельний ніж. Далі слід скрутити матеріал назад в рулон.

Поступово розігріваючи нижній покривний (приклеюємо) шар наплавляемого рулонного матеріалу з одночасним підігрівом підстави (або  поверхні раніше наклеєного ізоляційного шару), рулон розкочують і щільно притискають до основи. Слід пам'ятати, що при надмірному  нагріванні матеріал можна зіпсувати, тому рекомендується застосовувати насадки для пальника різної потужності, в залежності від температури  навколишнього повітря і товщини матеріалу. Рулонний матеріал укладається внахлест. При цьому бічні нахлести повинні бути шириною 8 см, торцеві  від 10 до 15 см. Для реалізації бічних нахлестов на матеріалі з посипанням передбачена непосипану кромка уздовж усього полотна шириною 8 см.  Для реалізації торцевих нахлестов буде потрібно попередньо видалити посипання в передбачуваному місці шляхом розігріву даної ділянки пальником.  Рекомендується після основної укладання матеріалу зробити повторний прогрів утворилися швів і переконатися в їх герметичності.

Рулонні покрівельні та гідроізоляційні бітумно-полімерні матеріали виробляються способом нанесення бітумно-полімерного в'яжучого на  скловолокнисту (склотканина, стеклохолст) або неткану поліефірную основу. Верхня сторона матеріалу захищається мінеральною посипкою,  піском або полімерною плівкою, нижня & ndash; полімерною плівкою або дрібнозернистим піском. Довговічність і стійкість покрівельного матеріалу  залежить від характеристик основи і бітумно-полімерного в'яжучого.

Різновиди основ

Євроруберойд виробляється на основі скловолокна, склотканини та поліестеру. Основи з склотканини мають низькою еластичність і максимальним  зусиллям на розрив при незначних (до 3%) деформаціях. Поліестер має велику еластичність і може подовжуватися на 40% без розриву. З цієї  причини даний матеріал застосовується в конструкціях, де можливі помітні деформації покрівельного або гідроізоляційного покриття.

Характеристики бітумно-полімерного в'яжучого

На відміну від окисленого бітуму, який застосовується при виготовленні руберойду і бітумних наплавляються матеріалів, для випуску бітумно  полімерного в'яжучого застосовується спосіб модифікації бітуму полімером. В процесі модифікації бітум зберігає своє стабільне природне  стан, а також отримує характеристики, схожі з характеристиками полімеру модифікатора.

У вигляді модифікаторів бітуму найчастіше використовують такі різновиди полімерів: штучний каучук СБС (стирол-бутадієн-стирол) і  пластик АПП (атактический поліпропілен) .СБС-модифіковані бітуми мають велику еластичність і температуру крихкості до 40 градусів, АПП-модифіковані  бітуми володіють більшою жорсткістю і теплостійкість, а також температурою розм'якшення до 155 градусів. АПП-модифікований євроруберойд  прекрасний варіант для жаркого клімату.

Відмінність еврорубероида від простого руберойду

Руберойд покрівельний являє собою популярний матеріал, який відомий своєю недорогий вартістю і простотою застосування. З плином  часу хіміки та інженери постійно піддають руберойд зміною в цілях отримати більш прогресивний матеріал, що володіє найкращим дизайном  і експлуатаційними властивостями.

 

Основу руберойду покрівельного становить щільна картон-папір з нанесеною на неї шаром бітуму, який надає матеріалу водовідштовхувальні  властивості. В результаті такої конструкції руберойд простий у виробництві, низький по собівартості і здатний добре прослужити в якості  покрівельного матеріалу кілька років.

Найчастіше, руберойд покрівельний застосовується для покриття сараїв, гаражів та інших господарських споруд. Для будинків будівельники зазвичай воліють  використовувати шифер, покрівельне залізо, так як вони більш довговічні і мають кращий зовнішній вигляд.

Але сьогодні модернізація руберойду вийшла на такий рівень, який дозволяє використовувати змінені нащадки даного матеріалу на одному  рівні з шифером і навіть деякими видами черепиці. Новий вид руберойду, що відрізняється поліпшеними властивостями, називається євроруберойд.

 

Євроруберойд представляє собою матюкав, в якому, на відміну від звичного руберойду, використовують зовсім інші матеріали і склади.  Євроруберойд складається з текстильної паперу, бітуму з речовинами, що поліпшують його властивості (наприклад, з синтетичними каучуками) і численних  полімерних плівок. Місце звичайного картону в конструкції зайняли склотканини, синтетичні тканини тощо.

Для поліпшення ступеня захисту від сонячних променів, механічного впливу і радіації поверхня еврорубероида покривають посипкою з роздробленої  до рівня морського піску крихти з різних мінералів, які володіють привабливим кольором і виконують додаткову декоративну  функцію.

 

Характеристика еврорубероида

У сучасному будівництві євроруберойд постійно знаходить все нових прихильників, так як міцність і простота його використання не можуть  НЕ підкуповувати працівників. Рулони еврорубероида транспортувати досить легко. Укладання євроруберойду також не представляє великої складності,  так як для цього не потрібні особливі спеціальні засоби, а різати такий матеріал можна практично будь-яким ріжучим інструментом.

Головне ж достоїнство еврорубероида полягає в значному збільшенні термінів експлуатації. Так, якщо термін служби простого руберойду  покрівельного становить 2-3 роки, то довговічність еврорубероида визначається в термін більше 15 років, а на деякі різновиди і більше 30 років.

 

Види еврорубероида

Зазвичай види євроруберойду визначаються залежно від виду застосовуваного модифікатора. Найчастіше бітум в євроруберойд модифікується  СБС (каучуком) і АПП (пластиком). Кожна з цих добавок має свої переваги. Наприклад, АПП має високі показники по теплостійкості  & Ndash; вона становить 140 °C, в той час як у СБС даний показник тільки 100 & deg; C, але за то морозостійкість модифікатора СБС вище, ніж у АПП.

Також євроруберойд розрізняється залежно від виду основи: може застосовуватися поліестер, стеклохолст, склотканина. Крім того, види євроруберойду  маркуються по масі на 1 квадратний метр: від 2 до 5 кілограмів і присутності сланцевої посипки - БП, П, Кз.

 

Укладання євроруберойду

Укладання євроруберойду широко застосуються як у будівництві, так і при виконанні ремонтних робіт. Будівельники використовують даний матеріал  для покриття дахів житлових і промислових об'єктів.

Фахівці не рекомендують застосовувати євроруберойд без гідроізоляції. Якщо деякі власники нерухомості намагаються заощадити і обійтися  без неї, то потім доводиться серйозно розщедрюватися на переробку даху, що протікає. Краще відразу прорезинена поверхню даху і створити  тим самим хорошу гідроізоляцію для подальшого укладання євроруберойду.

 

Укладання євроруберойду виробляється з використанням пропанового пальника. При цьому застосовують плавильний метод, який полягає в тому,  що відбувається розігрів нижнього шару гідроізоляції, він плавиться і стає липким: тепер його можна укладати. Укладання євроруберойду  виробляється поетапно. Спочатку наносять перший шар підкладковий, без посипання, а потім другий - з посипанням, броньований.

Деякі будівельники, прагнучи знизити витрати на облаштуванні даху, наносять тільки один шар матеріалу з посипкою. Але подібна економія  негативно позначається на терміні служби такого гідроізоляційного бар'єру як євроруберойд.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×